Ilda apo Viola, Shakohoxha vihet në siklet
Pëlqej
Gazetari sportiv shumë i njohur dhe i dashur për publikun Dritan Shakohoxha, ka qenë i ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel” me moderatoren Jonida vokshi.

Kjo e fundit e ka pyetur komentatorin se me cilën nga gazetaret sportive, Violën apo Ildën do preferonte më shumë të punonte.

Shako u vu përballë zgjedhjes mes Ilda Bejlerit dhe Viola Spiros, ku tha se kjo pjesë nuk i pëlqen aspak, duke u ndjerë në vështirësi.

"Por meqenëse punoj me Ildën, po them Ildën. Por edhe me Violën kam punuar”, tha Shakohoxha. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori