Ilda "çmendet" për Shën Valentin, skena erotike në spotin e ri (FOTO)

Ilda Bejleri çmend të gjithë në spotin e ri të Digitalb duke sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e karakterizojnë prezantuesen sportive.

Pasi u komentua gjatë verën e kaluar për spotin e Digitalb, ku shfaqej gati toples, Ilda ka guxuar përsëri me videon e reklamës së re që Digitalb në prag të Shën Valentinit.

Në fakt ajo gjatë reklamës ka shumë skena të nxehta, duke e kthyer në një prej reklamave më erotike që janë shfaqur në Shqipëri.

Shtuar më 14/02/2017, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori