Ilda pushton Francën, shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale.

Por këtë herë Ilda ka lënë pa frymë gjithë fansat me linjat fantastike.

Ajo ka postuar një fotografi nga Franca ku duket e kuruar në cdo detaj.

Ilda duket se ka ikur për një projekt të ri me Digitalb sic edhe ka shkruar mbi fotografinë. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 23:56
Ilir
e Martë 23 Janar 2018, Ora 08:44
Paske dal ne pune aty ne ruge!
Po ju te shqiprise ka shum kshtu ne itali!!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori