Inter-Milan i shëmtuar në fushë, por i bukur në tribunë (FOTO LAJM)

Derbi i Madoninnas, Inter-Milan, e ka humbur shkëlqimin e para disa viteve kur në fushën e lojës yjet më të mëdhenj të futbollit botëror dhuronin spektakël. Kjo u pa edhe në ndeshjen e mbrëmshme, të përfunduar 0-0, ku munguan emocionet dhe golat.

Nëse në fushë situata ishte e zymtë, ndryshe ndodhte në tribunën Vip të "San Siro"-s, aty ku qëndronin partneret e futbollistëve, përcjell Portali ALbeu.

Kamerat kanë mundur të fokusojnë Silvia Slitti, bashkëshortja e Pazzinit, ajo e Destros Ludovica Caramis dhe partnerja e Icardit Wanda Nara. /albeu.com/


Shtuar më 20/04/2015, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori