Irina gjen pasardhësin e CR7-ës? (FOTO LAJM)

Bradley Cooper dhe Irina Shayk
Bradley Cooper është fotografuar në një takim special në Broadway me supermodelen Irina Shayk. Ylli i "American Sniper" gjithashtu është parë në audiencën e "Finding Neverland" me bukuroshen ruse, mbrëmjen e së mërkurës.

Burime për "Page Six" raportojnë se Cooper dhe Shayk kanë kohë që njihen me njëri-tjetrin me anë të miqve të tyre të përbashkët, por javët e fundit ata kanë nisur të dalin shumë shpesh së bashku. Ndërsa një tjetër burim ka shtuar se është thjesht një marrëdhënie miqësore, përcjell Portali Albeu.

Cooper i dha fund marrëdhënies së tij me modelen Suki Waterhouse në fillim të këtij viti, por ata u fotografuan së bashku në festivalin e "Coachella" dukë bërë kështu që të qarkullojnë thashetheme për një ribashkim mes tyre.

Ndërsa modelja ruse, Irina Shayk u nda nga futbollisti portugez Cristiano Ronaldo në muajin janar të këtij viti. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori