Ish e dashura e Cristiano Ronaldos akuzon ashpër portugezin (FOTO LAJM)

Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, Jasmine Lennard, ka nisur një sulm të fortë ndaj sulmuesit të Juventusit, duke e quajtur atë një gënjeshtar dhe psikopat.

Lennard është një njeri i famshëm në Britaninë e Madhe, pasi u shfaq si konkurente atje në "Big Brother".

Ajo shfrytëzoi llogarinë e vet në Twitter, të martën, për t’i shprehur mbështetjen Kathryn Mayorga. Kjo e fundit, sikurse dihet, e akuzon yllin portugez për përdhunim para disa viteve.
Shtuar më 09/01/2019, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori