Ish-e dashura e Martinezit tregon fizikun e saj të mrekullueshëm (FOTO LAJM)

Në Argjentinë njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit.

Është një "bombë" e vërtetë dhe kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar. Fotot që poston në Instagram i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Fiziku i saj është thjesht i mrekullueshëm, pasi ajo përkujdeset deri në detaje me ushqimin që konsumon dhe ushtrimet në palestër. Lautaro ndoshta do të jetë penduar që i dha fund lidhjes me të.
Shtuar më 12/01/2019, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori