Ish e dashura e Xhemailit "ndez" plazhet italiane (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ka kaluar një vit nga incidenti kur në Capri së bashku me Elisabetta Canalis dhe disa miq rrezikoi të mbytej. Tani modelja Alessia Tedeschi ka postuar në Instagram foto super seksi dhe me forma hot.

Ish Missi-i është e njohur mes shqiptarëve edhe për lidhjen e saj të gjatë me mesfushorin tetovar Blerim Xhemaili. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori