Ish-missi shqiptar e tregon dashurinë e madhe për Interin (FOTO LAJM)

Ish-miss Shqipëria 2019, Klea Bushi është adhuruese e flaktë e Interit.

Këtë fakt e vërtetojnë më së miri, postimet e shpeshta që bukuroshja bën në faqen e saj të “Instagramit”, duke “tërbuar”, tifozët zikaltër me format e saj bombastike.

Klea shfaqet më joshëse se kurrë, në bregdetin e jugut, e mbuluar e gjitha me flamurin e Interit.

Në këto ditë të “nxehta” merkato, tifozja e zjarrtë shqiptare, ka ditur më së miri të “rrëmbejë” skenën duke forcuar akoma më shumë lidhjen me skuadrën e Interit dhe tifozët zikaltër.

Shtuar më 28/08/2020, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori