Ja bukuroshja që i rrëmbeu zemrën Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM)

Familja Berisha
Pëlqej
Prej kohësh përflitet lidhja e Shkëlzen Berishës, djalit të kryeministrit, me Miss Albanian 2009, Armina Mevlani. Gazeta Shekulli shkruan se tanimë nuk ka dyshim se Shkëlzeni është ndarë nga e shoqja e tij, Sadija dhe është hedhur në krahët e Arminës, bukuroshes 22- vjeçare.

Vajza e gazetarit të mirënjohur, spiker lajmesh në Top Channel Arben Mevlani i ka rrëmbyer zemrën 34- vjeçarit, duke bërë që të divorcohej nga e shoqja 44- vjeçare, me të cilën ka dy fëmijë.

Vetë Armina nuk e ka mohuar lidhjen e saj me Shkëlzenin, por duke folur për Shekullin, ajo thotë se nuk do të komentojë këtë çështje.

Partnerja e re e Shkëlzenit është një vit më e vogël se binjaket e Sadije Berishës, fryt i një marrëdhënie të mëparshme të saj. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2013, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori