Ja çfarë ka humbur Mario Balotelli (FOTO LAJM)

Jeta vazhdon për Fanny Negueshan, edhe karriera gjithashtu. Modelja belge duket se nuk po e vret shumë mendjen për ndarjen me Mario Balotellin dhe pas disa ditësh mbylljeje në shtëpi ka nisur vrullshëm aktivitetin e saj.

Pasi nisi punë si gazetare për një televizion në Francë Fanny ditët e fundit ka qënë edhe në Stamboll ku ka bërë disa foto shumë hot.

Ajo nuk ka harruar ti postojë edhe në profilin e saj në Instagram ku ka marrë shumë pëlqime dhe komplimente. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2014, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori