Ja si ia uron Lorik Cana ditëlindjen djalit të tij (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lorik Cana mesa duket ka vendosur të kalojë më tepër kohë me familjen pas largimit nga futbolli.

Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare përmes rrjeteve sociale, ia ka uruar ditëlindjen e parë djalit të tij, Boikenit, ku ka postuar një fotografi së bashku me gruan dhe djalin.

“1 vjetori i djalit im sot, je kuptimi i jetës ime dhe pasuria që Allahu më ka fal!!! Të dua Boiken”, ka shkruar Cana. /Albeu.com/
Shtuar më 24/09/2016, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori