James Rodrigez me të dashur të re por ishi "djeg" Instagramin

Kohë më parë kolumbiani, James Rodriguez është ndarë nga ish- bashkëshortja e tij, Daniela Ospina dhe ngushëllimin e tij e gjeti përkrah bukuroshes ruse, Helga Lovekaty.

Nga ana e saj, Helga Lovekaty është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale ku numër rreth 4 milion folloWersa dhe komentet pafund vërshojnë sa herë ajo poston ndonjë foto.

Por megjithëse Helga është një "bishë" e vërtetë, Rodriguez ka zgjdhur që ta lërë edhe atë , dhe të hidhet në krahët e Shannon de Lima. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori