James Rodriguez kapet mat me modelen e njohur (FOTO LAJM)

James Rodriguez është ndër emrat më të përfolur në mediat rozë për lidhjet e tij të shumta.

Edhe kësaj here kolumbiani ka zënë faqet e para të mediave rozë, ku raportohet se ai është parë nën shoqërinë e bukuroshes, Shannon de Lima.

Madje thuhte se de Lima dhe Rodriguez janë në një lidhje, ku po shijojnë ca kohë sëbashku në Tel Aviv të Izraelit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni galerinë e fotove. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori