Jonida Maliqi kapet duke u puthur me Romeo Veshaj (VIDEO)
Disa muaj më parë,qarkulluan thashetheme se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një lidhje, lajmi i cili më pas u fshi dhe nuk u mësua kurrë arsyeja.

Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje me këto aludime por sot, sipas MCN Radio Shqipëria vendosni pikat mbi "i"! Në një video të siguruar ekskluzive nga MCN Radio Shqipëria, Jonida Maliqi shihen ngjitur, më shumë trup duke u puthur dhe përqafuar me Romeo Veshaj, në pishina në këto ditë të nxehta.
Shtuar më 19/06/2019, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori