Kanë 30 vjetorin e dashurisë, e dashura surprizon prindërit e Strakoshës (FOTO & VIDEO)
Gardiani shqiptar, Thomas Strakosha vetëm pak muaj më parë bëri zyrtare lidhjen me modelen Esther Adjoa Asiedu. Ylli i Lazios duket tejet i dashuruar, mjafton të shohim fotot të cilat ai i poston në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme legjenda e Kombëtares tonë dhe Olympiacosit, Foto Strakosha ka festuar 30 vjetorin e njohjes me bashkëshorten e tij.

Në këtë ditë kaq speciale nuk munguan surprizat për 55 vjeçarin, dhe një nga më bukurat ishte padyshim ajo e Ester.

Ajo zbukuroi ambientin me tullumbace dhe petale trëndafili dhe publikoi në Instagram një video në të cilën kishte shkruar: "Gëzuar 30-vjetorin e dashurisë"
Kanë 30 vjetorin e dashurisë, e dashura surprizon prindërit e Strakoshës (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 16/02/2021, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori