Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet, 3 mijë euro vetëm një palë çizme

Pëlqej
Këngëtarja Nora Istrefi bën një jetë luksoze dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë.

Së fundmi Nora është shfaqur tejet atraktive në veshje të saj në të kuqe. Këngëtarja veshjen e e saj e kombinoi me një palë çizme të gjata Versace Suede me vlerë 2860 euro.

Nora Istrefi pati një vit të jashtëzakonshëm me shumë koncerte e hite.

Ajo pritet të vazhdojë me projekte të reja edhe në vitin 2018, ku tashmë ka startuar me një varg performancash.
Shtuar më 15/01/2018, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori