"Këpuca e Artë", ja sa kushtoi veshja e Messit (FOTO LAJM)

Lionel Messi ka marrë pak minuta më parë "Këpucën e Artë2 si golashënuesi më i mirë i Europës për sezonin 2012-2013. Ky është sukesi i tretë për yllin argjentinas të Barcelonës, i cili regjistron kështu një tjetër rekord. Pavarësisht se i dëmtuar Messi ka marrë pjesë në ceremoni, ku ka folur edhe për gjendjen e tij fizike.

Për look-un e yllit të Barcelonës u kujdes "Dolce-Gabbana" dhe sipas asaj që shkruan katalanasja "Sport", koleksioni i veshjes së tij ka vlerë plot 5 mijë euro. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2013, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori