Kjo ishte tifozja e veçantë që i solli fat Milanit (FOTO LAJM)

Në ndeshjen ndaj Bolognas në San Siro, Milani kishte një tifoze vërtet speciale në shkallët e stadiumit.

Bëhet fjalë për bukuroshen seksi Elettra Lamborghini që njihet edhe si mbesa e krijuesit të markës luksoze të makinave Lamborghini.

Elettra është një këngëtare, por edhe një personazh shumë i njohur televiziv pasi ka qenë prazantuese në emisione të ndryshme.

Ajo nuk e ka fshehur kurrë faktin që është një tifoze e Milanit dhe në sfidën ndaj Bolognas u solli fat kuqezinjëve. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2019, ora 21:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori