Koha kur lojtarët dalin për shopping (FOTO-LAJM)

Carlos Tevez dhe gruaja Vanesa Tevez
Prej disa ditësh mediat italiane kanë shkruar se tekniku i Milanit
Pippo Inzaghi është lidhur me Barbara Berlusconin por duket se mes tyre nuk ka asgjë. Këtë fakt e tregojnë edhe këto foto ku Inzaghi është parë duke bërë pazar në disa prej butiqeve të Milanos i vetëm.

Duke bërë pazar janë foografuar nga mediat edhe Maxi Lopez sëbashku me të dashurën e tij Daniela Christiansson dhe lojtari i Juventusit Carlos Tevez dhe bashkëshortja e tij Vanesa Tevez. /albeu.com/

Shtuar më 03/12/2014, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori