Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM)

Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda pa kuptuar.

Por e kundërta po ndodh me trendin e kuadrateve të cilat po i rezistojnë prej disa kohësh modës.

I kemi parë në bluze, fustan, pantallona, pallto dhe aksesorë dhe duket se nuk kanë ndermend të lëvizin prej aty.

Në fotogalerinë e mësipërme po ju sjellim se si VIP-at shqiptar, kryesisht vajzat, kanë zgjedhur të veshin këtë trend dhe si gjithmonë duke shkëlqyer./albeu.com

Shtuar më 21/01/2020, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori