Kush është gazetarja seksi që do prezantojë emisionin sportiv në News 24

"News 24" do të sjellë një tjetër imazh që do të prezantojë emisionin e sportit në këtë televizon.

Pas moderimit të "Quiz Tv Show" dhe "Emisioni 90+", moderatoren Daljana Sejdia do ta shohimshpejti në "Sport News".

Ajo do të prezantojë të rejat më të fundit nga sporti duke na shoqëruar çdo ditë në ekranin e 'News 24'. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2018, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori