Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO)
Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.

Vajza bjonde shikohet duke kërcyer dhe tërhequr vëmendjen për format trupore dhe veshjen.

Komentatori Andreë Gaze ngeli për një moment pa komentuar kur kamera nuk fokusoi fushën por tifozen.

Edhe pse Brazili humbi ndeshjen, mori me vete një tifoze që turbulloi ndeshjen.
Shtuar më 12/09/2019, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori