La sportin, vajza bëhet modele (FOTO LAJM)

Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk mund të thuhet e njëjta gjë.

Abigail Ratchford e kuptoi shumë shpejt se e ardhmja e saj ishte në fushën e modës dhe braktisi futbollin, për t’iu përkushtuar modelingut.

Sot, në moshën 26-vjeçare, amerikania ndiqet nga rreth 8.2 milionë fansa në Instagram dhe është imazh i disa prej kompanive më me emër të modës. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori