Laura Merrin, futbollistja më seksi e Zelandës së Re (FOTO LAJM)

Pëlqej
Quhet Laura Merrin, është 23-vjeçare dhe luan me përfaqësuesen e Zelandës së Re në futboll për ferma, ndërsa në nivel klubesh aktivizohet me Fylde Ladies FC.

Ka me qindra mijëra fansa në rrjetet sociale dhe arsyeja nuk është e vështirë për t’u kuptuar. Nëse i sheh me kujdes fotot e saj bëhet e qartë se është një nga futbollistet më seksi në planet.
Shtuar më 14/08/2018, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori