Lavezzi dhe Yanina shijojnë plazhin në Uruguaj (FOTO LAJM)

Moti i ashpër ka mbërthyer pothuajse të gjithë Europën dhe Amerikën e Veriut, por në Amerikën e Jugut gjithçka është ndryshe. Atje mbizotëron dielli dhe plazhi.

Ky rast nuk mund ti shpëtonte Ezequiel Lavezzit, i cili bashkë me të dashurën e tij Yanina Screpante dhe djalin 9-vjeçar Tomas po pushon në Punta del Este në Uruguaj.

Lavezzi mendohet të largohet nga Paris Saint Germain, mbi të gjitha pas ndëshkimit me dy ndeshje që mori së bashku me Edinson Cavanin për shkak të mungesës në stërvitje. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori