Lavezzi polic, foto hard me të dashurën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vazhdojnë pushimet për Ezequiel Lavezzin dhe çfarë pushimesh. I shoqëruar nga e dashura e tij Yanina Screpante, e cila la jetën universitare për të jetuar me futbollistin e PSG-së në Europë, ish napolitani është kthyer në qëndër të vëmëndjes falë disa fotove që janë publikuar në internet.

I veshur si polic, Lavezzi është argëtuar jo pak me të dashurën e tij ku nuk kanë munguar as fotot "hot".

Të paktën sipas asaj që tregojnë fotot, Lavezzi me shumë mundësi ka qënë nën efektin e pijeve alkoolike. /albeu.com/

Shtuar më 06/08/2014, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori