Lidhja e parë "live", gazetarja e sportit: M’u drodh edhe qimja e flokut (VIDEO)Gazetarja e sportit, Sabina Mete, ka qënë e ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”, ku edhe ka folur për jetën e saj.

E pyetur për daljen e saj të parë në ekran, Sabina ka treguar se ka pasur shumë emocione dhe nuk dëshiron që ta kujtojë.

“Ua as nuk dua që ta kujtoj! Më thirri drejtori Pano Xhixho në zyrë dhe më tha sot do të dalësh në transmetim, kisha 2 javë që kisha filluar. Çfarë do të, them mendova. Si tani e kujtoj që më dridhej nga qimja e kokës deri tek thoi i këmbës. Aq shumë emocione kam pasur,” – tha gazetarja.
Shtuar më 26/12/2019, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori