Lionel Messi “selfie” me dy dashuritë e jetës
Pëlqej
Absolutisht që familja është gjëja më e shtrenjtë dhe këtë qëndrim mban edhe Lionel Messi. Ai ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook, një "selfie" me dy dashuritë e tij.

Futbollistin më të shtrenjtë në botë, Lionel Messi e bëjnë të buzëqesh vetëm dy dashuritë e jetës së tij që janë padyshim djali dhe gruaja.

Futbollisti i Barcelonës ka postuar në profilin e tij në Facebook një "selfie" me djalin dhe gruan e tij.

“Sonte do të qendroj me dy dashuritë e mia”, ka qënë mbishkrimi që shoqëronte foton në fjalë, e cila ka pasur një bum komentesh. /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2014, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori