Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj është shumë i lakuar në shtypin rozë, ku komentohet shpesh për linjat trupore dhe veshjet provokuese.

Moderatorja së fundmi ka postuar një intervistë që ka realizuar me Xherdan Shaqirini dhe futbollisti Lucas Podolski i ka bërë replay.

“Hahaha faleminderit, mendoj që është koha për një intervistë tjetër”, ia ktheu Ilda.
Shtuar më 31/03/2019, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori