Maradona bëhet me djalë
Diego Fernando Maradona ka lindur. Djali i legjendës argjentinase të futbollit Diego Maradona dhe Veronica Ojeda janë bërë prindër dje rreth orës 23.50 në Klinikën "Los Arcos".

Sipas asaj që raporton argjentinasja "Ole", foshnja peshon 3,2 kg dhe gëzon shëndet të plotë megjithëse ka lindur një muaj më parë, pasi ishte parashikuar të lindte më 15 mars. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2013, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori