Marchisio dhe Roberta relaksohen në Ibiza (FOTO LAJM)

Claudio Marchisio ka fluturuar drejt Spanjës, për të kaluar pushimetIbiza, me bashkëshorten e tij, Roberta Sinopoli.

Është pikërisht kjo e fundit që kujdeset më së shumti për rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto nga pushimet, teksa nxjerr në pah edhe linjat perfekte të trupit prej modeleje. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2019, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori