Mario Balotelli me look të ri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mario Balotelli ka vendosur sërish të ndryshojë look. Sulmuesi italian i Liverpool, pas dy golave të shënuar nga pika e bardhë e penalltisë në Capital One Cup, ka dashur të bëjë edhe disa ndryshime në pamjen e tij.

SuperMario ka kaluar sërish te kreshta bionde, ndërsa në pjesët anësore të kokës ka bërë disa vijëzime të zeza dhe të verdha. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori