Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit kalimtar.

"Djajtë e Kuq" kanë transferuar deri më tani Daniel James nga Swansea City dhe Aaron Wan-Bisaka nga Crystal Palace.

Megjithatë, ditëve të ardhshme, klubit nga Mançesterit priten t’i bashkohen edhe Paulo Dybala dhe Sergej Milinkovic-Savic.

Por, një tifoze e Manchester Unitedit që së fundmi ka marrë vëmendjen e mediave është Katrina Maria.
Shtuar më 30/07/2019, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori