Me bikini majë motorrit, Adelina Tahiri shijon pushimet me bashkëshortin (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri u përfol shumë në fillim të lidhjes me bossin maqedonas për arsye rraciste dhe diferencës së moshës. Tahiri e menaxhoi mjaft mirë situatën duke injoruar zërat dhe po shijon martesën në maksimum.

Këngëtarja duket se nuk e ka ndërmend të përfundojë pushimet.

Si për të vërtetuar se martesa e saj po shkon mjaftë mirë Adelina ka postuar ditën e sotme një foto me bikini hipur në motorr ku shofer është bashkëshorti Serjozha Markov.

“my ko no s”, shkruan ajo krah fotos. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori