Më e bukur se kurrë, Ilda Bejleri "vjedh" sërish vëmendjen (FOTO LAJM)

Moderatorja sportive Ilda Bejleri shkëlqen gjithmonë me daljet e saj.

Jo vetëm se është e bukur, por është dhe një nga vajzat më të të suksesshme në ekranet shqiptare.

Së fundmi ajo mbante veshur një fustan të shkurtër me shkëlqim të kombinuar me taka të larta.

Më në formë se kurrë, Ilda "rëmbeu" vëmendjen e mbrëmjes.

Teksa në foton e publikuar në Instagram nuk i munguan as komentet dhe pëlqimet e shumta.

Shtuar më 10/12/2019, ora 08:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori