Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban "fronin"

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Dhe duhet thënë se Kejda është vërtet një vajzë e bukur shkruan albeu.com.

Me tiparet harmonike dhe ëmbëlsinë që e karakterizon Kejda ka bërë për vete shumë fansa.

Ajo prej kohësh studion në Belgjikë, nga ku poston fotografi nga jeta e saj që duket shumë interesante . /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2020, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori