E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
Satta-Palmas, dora rrëshqet pa dashje në një vend delikat (FOTO LAJM)

Mbrëmje gala për Melissa Sattan, bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos, Kevin Prince Boateng, dhe Giorgia Palmas, të fejuarën e notarit italian, Filippo Magnini.

Dora e kësaj të fundit është vendosur në një vend delikat. Fotoja ka çmendur rrjeti, duke bërë që të ketë reagime të shumta nga fansat e të dyja bukurosheve. Në fund të fundit, ky ishte qëllimi. /albeu.com/


Shtuar më 14/12/2018, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori