Melissa Satta rrezaton, ndarja me Boateng një thashethem (FOTO LAJM)

Melissa Satta është më seksi se kurrë më parë. "Showgirl" dhe njëkohësisht partnerja e sulmuesit të Barcelonës, Kevin-Prince Boateng, pavarësisht zërave për një thyerje të mundshme të marrëdhënies me ganezin, ka publikuar një foto në Instagram që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj. "Natën e mirë!" ishte komenti i Melissas, ndërsa fansat “shpërthyen" me komente pozitive për të.
Shtuar më 29/01/2019, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori