Messi harron Barcelonën, relaksohet me bashkëshorten në Karaibe (FOTO LAJM)

Në pritje të nisjes së sezonit me Barcelonën Leo Messi po shijon pushimet verore në një ishull të Karaibeve, pas zhgënjimit që mori në "Copa America".

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe tre fëmijët, ka zgjedhur të pushojë në një resort spektakolar në Antigua dhe Barbuda.

Gjatë ditëve që janë zhvendosur në Karaibe, si Leo dhe Antonela nuk kanë hezituar të ndajnë me pasuesit e tyre disa imazhe të udhëtimit.
Shtuar më 21/07/2019, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori