Messi, mjeshtër edhe në kuzhinë
Lionel Messi ka postuar një foto në profilin e tij në rrjetin social Instagram ku duket duke gatuar një pjatë mishi me salcë. Foton yllin argjentinas i Barcelonës e shoqëron me komentin: "Kam humbur një bast...dhe kjo është ajo që duhet të paguaj".

Nuk dihet se çfarë basti ka humbur katër herë fituesi i "Topit të Artë", po shihet se jo plotësisht si në futboll, edhe në kuzhinë Messi nuk është aspak keq. /albeu.com/Shtuar më 12/02/2014, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori