Messi nis pushimet me bashkëshorten, vendodhjen e mbajnë sekret
Pas pjesëmarrjes në Copa America me ekipin argjentinas, Leo Messi ka gjetur kohën të relaksohet së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët e tij në pritje të nisjes së sezonit me Barcelonën, shkruan Albeu.com.

Ishte vetë Antonela në llogarinë e saj Instagram, në të cilën ajo postoi foton së bashku me Messin dhe fëmijët. "Në parajsë me ta," shkroi Antenella.

Ndërkohë që vendodhjen cifti preferoi ta mbajë sekret. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2019, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori