Mia Khalifa Ish-p*rnostarja përveç dashurisë për West Ham, ajo pëlqen dhe Felipe Anderson (FOTO LAJM)

Ish ylli i pornografisë Mia Khalifa, ka qenë prej kohësh një komentatore sportive në Shtetet e Bashkuara, por ajo është një tifoze e West Ham aq shumë sa ajo kohët e fundit ka shkuar në Londër për të parë ti parë në stadium, shkruan Albeu.com.

Asaj i pëlqen Felipe Anderson, ylli i skuadrës së West Ham. Me sa duket kjo ka qënë arsyja kryesore e ish-pornostares që ka vajtur në stadiUm për të ndjekur Ish-futbollistin e Lazios.

Shtuar më 15/01/2019, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori