Modele dhe sportiste, kjo bukuroshe po "çmend" Brazilin (FOTO LAJM)

Julia Muniz Brandao së fundmi është bërë pjesë e faqeve të para në mediat e Brazilit.

Bukuroshja ka një jetë të ndarë mes modelingut dhe sportit të sërfit.

Ndonëse shumë prej modeleve shihen vetëm në pasarelat e modës apo duke bërë sete fotografike, Julia shumicën e kohës e kalon në plazhet e Rio De Zhaneros, teksa ushtron Sërf.

Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, si instagrami, ku numëron mijëra folloëers. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori