E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
Modelja braziliane e fiksuar pas Lionel Messit, bën tatuazh emrin e tij në zonën intime (FOTO LAJM)

Lionel Messi ka adhurues në mbarë botën nga fama që ka si futbollit. Por emri pleshtit të Barcelonës, tashmë do të mbetet përjtësisht në trupin e një modeleje brazilane e cila ka skalitur më tatuazh emrin e Messit.

Modelja Suzy Cortez, fituese e garës së “Miss BumBum” në vitin 2015 shpeson se Lionel Messi këtë vit do të fitojë Topin e Artë. /albeu.com/


Ajo deklaroi : "Unë jam e sigurt se lojtari më i mirë në histori do ta fitojë për herë të gjashtë "Topin e Artë" dhe çmimin "he Best" për vitin 2019. Mezi i prita festat e ndërrimit të viteve për të bërë një tatuazh me emrin 'Messi" dhe numrin 10, së bashku me stemën e Barcelonës, për të celebruar 120 vitet që i dua shumë".
Shtuar më 05/01/2019, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori