Modelja shqiptare që po “çmend” MotoGP (FOTO LAJM)

elisa
Shumë pak prej nesh mund ta njohin mbesën e ish-presidentit Bujar Nishani. Ajo quhet Beniada Nishani dhe në Itali njihet me emrin Beniada Jakiç, pra me mbiemrin e nënës.

Modelja shqiptare ka spikatur në disa televizione në Itali ku dhe ka tërhequr vëmendjen e publikut. Të gjithë e njohin si një tifoze të Juventusit. Bukuroshja seksi shqiptare së fundmi ka pozuar për motorin Ducati duke lënë me gojë hapur fansat e shumtë për shkak të fotove të nxehta.
Shtuar më 13/11/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori