Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Motra e futbollistit shqiptar rikthehet si asnjëherë: U torturova, por ja vlejti (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo kujtohet nga shumwkush si pjesëmarrëse në “Big Brother 3” ku u dallua për bukurinë dhe format e saj fizike.

Por tani Olta Sheta, motra e futbollist shqiptar, Arjan Sheta është rikthyer me një set fotosh artistike.

Në mes të dëborës në Brezovicë dhe me veshje tejet provokuese, Olta duket se nuk pyet për të ftohtin, duke u shfaqur mjaft sensuale.

“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, ka thënë ish-banorja e Big Brother në “Procesi Sportiv”. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori