Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM)

Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë pozat spektakolare me të cilat ajo zakonisht i kënaq fansat.

Mjafton të shikoni fotografitë më të fundit të publikuara nga braziliania gjatë një seance fotografike shpërthyese.

Në të parën, motra e Neymar shfaqet me një look të bardhë dhe disa çizme gjarpri. Më vonë, e veshur vetëm me një xhup si fustan dhe, në një moment të tretë, në stilin më të pastër parisien me një beretë të zezë.

Shtuar më 02/10/2020, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori