E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Motrat Vjollca shfaqen me të njëjtin look, Luanës apo Marinës i shkon më shumë (FOTO LAJM)

Moderatorja më “IN” e momentit, Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un këto kohë. Një herë me flokët të gjatë dhe me balluke, herë të tjera ka luajtur me ngjyrën.

Mirëpo, duket se Luana nuk është mjaftuar me kaq, pasi ka ndryshuar sërish look. Ajo i ka prerë flokët fare shkurt, duke i surprizuar të gjithë.

Moderatorja ka publikuar një video në Instagram, ku tregon ndryshimin e bërë.

Ndërkohë kujtojmë se pak kohë më parë edhe motra e saj, Marina preu flokët. Mos ndoshta nga ky ndryshim mund të jetë ndikuar edhe Luana, gjithçka mbetet për t’u parë.
Shtuar më 21/01/2021, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori