Muza e kampionatit botëror "çmend" rrjetin (FOTO LAJM)

Anastasia Kvitko një vit më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë Kampionatit Botëror të futbollit “Rusi 2018”. Modelja ruse ishte muza e eventit, duke i mahnitur të gjithë me bukurinë e saj.

Ndonëse ka kaluar një vit nga Botërori, 24-vjeçarja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së fansave.

Ajo numëron më shumë se 10 milionë ndjekës në “Instagram” dhe është gjithashtu shumë aktive duke postuar foto provokuese, që nxisin fantazinë e fansave.


Shtuar më 20/08/2019, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori